Drbárna!

27. srpna 2011 v 10:21 | Vlaštovka
Ačkoliv je hlavní myšlenkou rubriky MOVIE, nějak jsem z dlouhé chvíle neodolala zařadit sem i světově proslavený seriál o rozmazlených dětech amerického ostrůvku. Jistě, není řeč o ničem jiném než o Gossip Girl.

SUPER DRBNA (Gossip Girl), 2007
Nesnášela jsem ho. Nesnášela jsem všechny, co o něm mluvili. Nesnášela jsem tlusté blonďaté holky, co se pokoušely vypadat jako Blair Waldorf (a i když na to peníze měly, stejně jim chyběla její osobitost, krása a inteligence). Nesnášela jsem představu sledování seriálu na věčně se sekajícím Megavideu. A doteď nesnáším Serenu Van Der Woodsen a ta nenávist přešla vlastně i na hereččinu osobu. A ano, klidně mi všichni můžou cpát, že na ní jenom žárlím a závidím její krásu a dlouhé nohy, ale moment, kdy nastoupí na scénu, nahodí výraz přimhouřených očí, hází hlavou jako osel a spustí Jfem Ferena Fan Der Foodsen, flapu fi na jafyk a podle mě a fšech okolo je to proftě hrofně fexy a neodolatelný a kdyf fi jeftě olífnu rty a otefřu pufu jako kapr, fšichni f toho padnou na prdel... - ten mě zlehka ničí. Na fotkách je opravdu krásná, o tom žádná, jen v mojí vizi by u nich měla zůstat.
Ale k podstatnějším částem. Tehdejší ubíjející brigádka v OC TesKo mě donutila natolik se nudit, že jsem napsala milované kolegyni, nevýslovně milující Chuck & Blair story, požádat jí o nějakou stránku, kde bych našla pár dílů a těch pár dílů si pustit. A šlo to podle mého tradičního rozpisu na seriálovou závislost.
1. díl - Bože, bože, bože! Ničemu nerozumím, ta bloncka se mi nelíbí a tenhle je slizkej.
2. díl - Vážně otravný, končím s tím. Aha, jak to bude pokračovat?
3. díl - Hm, možná to nebude až taková namyšlená kráva. Za jak dlouho bude 4. díl?
5. díl, 6. díl, 7. díl, 8. díl...
A tradá, překvapení, prokousala jsem se až na konec čtvrté řady a stejně jako ostatní vyčkávám na pátou, obzvlášt, když poslední díl končil těhotenským testem, že ano..
Takže k závěru. Pořád se držím názoru, že je to seriál o rozmazlenosti amerických zbohatlických dětí, co se nikdy o nic nemuseli starat a jen poňouká k tomu, abychom si uvědomili, co všechno nikdy nebudeme mít. Některé dámy mají vidinu toho, že by měly být stejně promiskuitní a každý týden vyznávat jinému Danovi, Nateovi nebo Benovi bezmeznou lásku. To je vlastně na tomhle seriálu tak nějak nejvtipnější. Každý s každým, nehledě na to, čí je to bratr nebo sestra, současný nebo bývalý přítel a milenec. No a pak přijde Jenny, zmalovaná jako mýval, zahraje si na super bitch a všechno zničí, aby se mělo v následujících pěti epizodách co řešit. Takže ano, nesnáším ten seriál, ale žádný díl už si asi ujít nenechám ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sally-s sally-s | 29. srpna 2011 v 21:55 | Reagovat

GG je nej a proti Sereně nic nemám,ale docela máš pravdu o tom ději.A Jenny je vystihnutá fakt dobře!

2 Makky Makky | 16. září 2011 v 21:29 | Reagovat

Yes,GG je fakt nej!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama