Pátek

31. srpna 2011 v 14:40 | Vlaštovka |  V šatně
Ze života mé druhé lepší já...¨

Zasáhlo mě ohromné zjištění. Jak každý den procházím okolo líbezného obchodu Home Magic, čím dál častěji začínám slintat na jeho výlohu a pomalu se odhodlávám i ke vstupu dovnitř (ano, odhodlávám, protože jakmile vlezu dovnitř s těžkou peněženkou nebo platnou kreditkou, nejsem k zastavení). A čím dál častěji sedím ve svém VIP koutku protějšího obchodu a představuji si, jak by každá ta věcička z výlohy měla v mém bytě třeba v Řecku své místo. A na moment (několik hodin práce) jsem se zasnila a naplánovala si jeden páteční den v jiné realitě. A s mou druhou já.

07:00
Začíná to klasickým ránem. Nevstát, ale odnést si snídani do postele, přečíst si noviny, zkontrolovat černou kroniku a zasmát se důležitosti některých inzerovaných věciček.
Good morning, HOLLYWOOD!
07:30
Má druhá já je samozřejmě krásnější než já a má čas na to, aby dbala o své tělo a zdraví a několikrát týdně chodí ráno běhat v kvalitní běžecké soupravě, do uší si pouští Foreigners či podobné motivační songy, hlídá čas, aby se nikdy neopozdila do práce a pije pramenitou vodu!
Run,Forrest,run.
9:00
Osprchovaná, nalíčená, bezchybně oblečená a s plným diářem je připravena položit život za to, aby byly její povinnosti splněny. Počínaje frontou na 3 kávy bez kofeinu do oranžového kelímku. Pokud jste to ještě nepochopili, má druhá já pracuje jako velice úspěšná asistentka v seriózní firmě, kde se nikdy nenudí 11 hodin v kuse, je spolehlivá, výkonná a okouzlující, její šéfové jsou solidní podnikatelé bez postranních úmyslů, bez povýšeného chování a způsobů řeznických psů! A má ráda béžové a fuchsiové odstíny.
Fuchsia Job
16:00
Jak jsem naznačila s tou spolehlivostí a výkonností, je tedy naprosto logické, že její pracovní doba končí nejpozději ve tři, a tudíž už v tuto dobu může vystavovat své křivky na odiv návštěvníkům pláže, střídavě se koupat, popíjet shake, a číst si nejnovější drby z magazínů. Samozřejmě nezapomíná na klobouk - ochranu proti slunci!
beach babe.
20:00
V tuto dobu obvykle začíná rušný páteční život pro inteligenty (náctilatá prasata se ožerou po houbě už v 6!), takže má druhá já je připravená před velice společenským a kultivovaným klubem a vítá se se svými přítelkyněmi, protože jak je zvykem, nikdy nechodí pozdě (podle Bravíčka a Top Dívky je to sice prý doslova "děsně cool"). Vypráví si novinky týdne, postěžují si na komlikované vztahy a jak jim děsně zvedá mandle, když zůstane záchodové prkénko nahoře! Neuvěřitelné tyhle ženy.
Ladies Night *
23:00
Po tomto náročném týdnu, a pěkném pátku je třeba toto období nějak pěkně zakončit. Takže má druhá já se odlíčí, připraví si nějaký ten mls, oblíbené filmy a puntíkovaný polštář, natáhne si na hlavu čepici, protože noci jsou tu chladné a rozvalí se na měkké pohovce.
Movie Party
A tím končí páteční den mé druhé já. A sobota zas jindy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 31. srpna 2011 v 18:55 | Reagovat

Moc moc líbit!! ;) :D

2 Vlaštovka Vlaštovka | 31. srpna 2011 v 19:07 | Reagovat

mně též :)

3 Makky Makky | 16. září 2011 v 21:27 | Reagovat

Ty jo dobrá rubrika.A dobrá představa,taky  bych se chtěla mít tak dobře =)

4 Vlaštovka Vlaštovka | Web | 16. září 2011 v 21:42 | Reagovat

Ano, to je ta pointa. Co bychom chtěli a nemáme.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama