Ty 3 podstatné věci...

27. srpna 2011 v 11:53 | Vlaštovka |  Ze života v ptačím hnízdě
Není tomu dávno, co jsem si nakřápla poslední rok k tomu, abych si užila koncovku -náct, pořádně se vyžila v nošení barevných plátěnek, co pomalu, ale jistě zaplňují celý botník a neřešila dny, kdy se mi naprosto nic nehodí stylově k ničemu, kdy mám nenamalované oko každé jinak velké a spodní prádlo mi barevně ani trochu neladí. A pomalu se můžu pohrabat v módních představách a pořídit si ty 3 podstatné věci, co upozorní na to, že se bude blížit ta koncovka -cet. Ocet. Není to pravidlem, někdo chce v těch úžasných mladých letech před dvacítkou zůstat pořád. To já částečně taky, ale zároveň chci mít i ten pocit jakési vznešené dospělosti.


3 need things!

1. Lodičky
Nemá cenu předstírat, že jsem si nikdy žádné nekoupila. Sbírka mých lodiček zabírá celý horní foch botníku. A každé z nich jsem měla sotva párkrát na noze. Ale už v mládí jsem trpěla záchvaty, kdy se jedny lodičky prostě nevýslovně hodily k šatům do tanečních a musela jsem je mít. Ale tyhle rudé... Je nepsaným pravidlem, že zářivé rudé lodičky nosí vždycky vůdčí typy dívek, převážně žen (ani si nejsem jistá, od kdy se vlastně počítá ta žena), které mají sebevědomí vysoko nad mraky, dovedou si život utřídit tak, jak si sepsaly v upraveném a barevně přesném diáři a nečiní jim problém dosáhnout toho, po čem touží. A netajím se tím, že bych občas chtěla být jednou z nich.
2. Kabelka
Ani kabelek není v dřevěné almaře nízký počet. A nejsou tak opomenuté jako lodičky, ale žádná z nich nemá tu vlastnost, která by o majitelce vypověděla dospělost, inteligenci, výborný vkus a movitost. Netvrdím, že je nutné sahat rovnou po Vuittonce za tisíce, vždyť podobný luxus se dá sehnat i za snadnější peníz a chlubit se s ním můžete stejně. Protože když se s tím, co máte umíte náležitě nosit, mnohdy naděláte větší parádu než ta blondýna od hlavě až k patě ve Valentinovi.
3. Peněženka
S tím plánovaným "dospěním" přichází potřeba vlastnit několik kreditních karet (zlatých nejlépe), spoustu klubových karet, vizitek a zákaznických karet. A na to je potřeba vlastnit krásnou velikou peněženku, s desítkami přihrádek, které pomůžou přehlednosti v jednotlivých kartičkách, promítnou světu vaši společenskost a dodají pocit větší významnosti. Takže nezbývá, než zahodit džínovou peněženku s vyšívanými kvítky a sáhnout po nějaké té luxusnější podobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sally-s sally-s | 29. srpna 2011 v 21:52 | Reagovat

Ty lodičky chci!!!

2 Vlaštovka Vlaštovka | 31. srpna 2011 v 14:46 | Reagovat

Nejsi sama. Jen to přisvědčuje k faktu, co jsem se snažila vysvělit :)

3 Kubí Kubí | 1. října 2011 v 23:03 | Reagovat

zaplatim ti léčení!tvoje skříň se ti zdá málo prázdná a ta věc na boty taky že jo? :D a o kabelčičkách se nevyjadřuju :D

4 Vlaštovka Vlaštovka | 2. října 2011 v 16:16 | Reagovat

Peníze mi dej v hotovosti, Carrie už mi dala řádné odůvodnění.
Nejraději mám své peníze tam, kde je mohu vidět, tedy ve svém šatníku..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama