Neděle

23. září 2011 v 13:21 | Vlaštovka |  V šatně
Ze života mé druhé lepší já...

A cink, cink. Byla tu neděle. Krásný slunečný volný den. Má milá druhá já otevřela oči a první, co spatřila, bylo blankytně modré nebe za okenní tabulkou, první, co cítila byl lehký průvan na krku a první, co čichala ve vzduchu, byla snídaně připravená s láskou jen pro ni (nehledě na to, co ta snídaně byla). (Ale pro lepší dojem bych to viděla na palačinky, pomerančový džus, karamelovou kávu, míchaná vejce se zeleninou a čerstvou bagetku.) Sestavovat pro tento moment nějaký model zdá se mi být zbytečné, obzvlášť pokud už jste očima přelouskali sobotu.

11:00
Spíš se posuneme o pár hodin vpřed a o pár kilometrů dál. Má druhá já má dobrý vkus. Jak na oblečení, stravu, vybavení, prostě všechno, co se dá v hlavě představit, tak i na chlapy. A tenhle je express! Jeho samozřejmě smyšlená sestra je vedoucí dětských táborů a občas bratra a potencionální švagrovou požádá o pomoc při nějakých těch táborových hrách na celý den. Takže má druhá já, naprosto nadšená ze spolupráce s věčně si stěžujícími dětmi, se oblékne do nejméně důležitého oblečení, co se válí na dně skříně a vyráží.

funny games

20:00
Nad úprkem času není nutno se pozastavovat. Táborový den umí utíkat dost zběsile, ale také se umí táhnout jako letopisy Narnie. Každopádně, je-li nutno vylekat prostřednictvím bobříka odvahy pár kalhot, je potřeba počkat na nějakou tu tmu, obléknout si to správné do lesa a rozsvítit baterku. (Je fakt, že tentokrát má druhá kopíruje mou první. Docela živě mám v hlavě představu, když jsem tohle nosívala po lese na sobě já a vypadala jako přívrženkyně Lovců duchů.)

fallen courage


00:00
Vskutku velice, velice náročný den, ale není důvod proč si na něj pořádně postěžovat. Zkrátka polibek přede dveřmi, teplá sprška, naposledy si projít diář pro představu druhého dne a zapadnout do polštářového království. (Pokud to někdo opravdu z předchozích dní nepochopil, tak má milá druhá já stejně urputně jako já miluje, či je přímo posedlá polštářky!)
fairy lady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama