Sobota

16. září 2011 v 21:02 | Vlaštovka |  V šatně
Ze života mé druhé lepší já...

Čím skončil pátek, tím začínala sobota. A pro mou druhou já by bylo naprosto nepřístojné chlubit se dvakrát stejným modelem (tudíž si nenápadně nalistujte Pátek). Už jsme si ujasnili, že má dokonalá druhé já s dokonalým životem, dokonalou prací a dokonalým vzhledem žije daleko od nedokonalé Plzně a celých Čech, takže nemůže být překvapující její sobotní ránko.

10:00
Příjemně prospaná po filmovém domácím večírku, zralá pouze na rychlou sprchu už v tuto dobu odchází ze svého krásného bytu přímou čarou a úzkou uličkou na ovocný trh pro snídani. Přátelsky si popovídá s večně se usmívajícími farmáři a pěstiteli těch sladkých a zdravích neřestí, plných vitamínů C a ovocného cukru a spokojeně, s plným nákupním košíčkem a kvítkovanou peněženkou v ruce odchází z ovocného trhu, všichni se otáčí za jejím půvabem a úsměvem, květiny za ní rozkvétají.
juicy!

12:30
Znovu dokonale upravena a sladěna opuští byt a míří do města, do kavárny, na lehký oběd a kávu s nejlepší přítelkyní. Sdělí si nejnovější drby z práce, domova a sídliště, poobdivují zadek číšníka, postěžují si na své protějšky (ano, i má dokonalá druhá já má svůj protějšek - a je extrémně sexy, vynalézavý a věrný a udělá si na ní čas kdykoliv je jí na světě nejhůř) a zasmějí se nad novými triky do postele. Zároveň se domluví na večerní zábavu v podobě luxusního večírku, pořádaného šéfem z její seriózní práce.

latté

15:00
Začínají důležité a neopomenutelné kosmetické přípravy u velikého, bíle zarámovaného zrcadla, taky v nádherné koupelně v odstínech šampaňské, za doprovodu té správné motivační hudby (a má druhá já má kupodivu docela podobný hudební vkus jako já) a ve správně pohodlném prádle.
bath afternoon

19:00
Super sexy přítel už čeká u dveří, v dokonalém smokingu, ve kterém vypadá naprosto neodolatelně. Samozřejmě ji políbí a neopomene několikrát zdůraznit překrásný vzhled, omračující krásu a omamnou vůni. Podrží jí dveře a překontroluje, zda má v náprsní kapse pouzdro s penězi. A také samozřejmě omamuje svou vůní tak jako má druhá já.
Good Evening Star.

24:00
Večírek byl vydatně úchvatný a šampaňského tak akorát na podpoření vynalézavosti. Teď už postačí jen dva kousky a trocha toho parfému. Sousedi, zacpěte si uši a dobrou, převelice dlouhou vášnivou noc! ;)


good sexy night
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Makky Makky | 16. září 2011 v 21:24 | Reagovat

Sleduju tvůj blog už docela pravidelně a tvoje příspěvky chodí docela nečekaně,ale máš fakt dobrý nápady =)

2 Vlaštovka Vlaštovka | Web | 16. září 2011 v 21:33 | Reagovat

Děkuji pěkně. Je fajn že mám pravidelnou čtenářku a moje myšlenky nejdou nazmar. A díky za ocenění nápadů, to se často nestává. :)

3 sally-s sally-s | 19. září 2011 v 9:22 | Reagovat

pokračování prosím!

4 Vlaštovka Vlaštovka | 19. září 2011 v 11:12 | Reagovat

už se na něm pracuje ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama