Středa

19. září 2011 v 15:45 | Vlaštovka |  V šatně
Ze života mé druhé lepší já...

Jak zjišťuji, plánování života mé druhé já mi ukousne pěkný flák pronuděného dne ve VIP koutku, tudíž zvažuji rozšířit sbírku na další mé neodtajněné já :)

Středa je docela přítulný den. Je přesně uprostřed pracovních dnů a pokud pracujete od pondělí do pátku (tak jako má druhá já narozdíl ode mě!), ve středu se všechno přelije do druhé půlky a už zbývají jen dva dny. A obzvlášť pokud máte tak barevnou středu a už od neděle se jí nemůžete dočkat.

04:00
Jo, jo, časná hodinka, ale jak říkám, i tak by bylo téměř nemožné dospat. S utajeným důvodem má milá krásná druhá já opuští dům a nasedá do taxíku neurčité barvy, směrem rovnou na letiště. S úsměvem na tváři a plnými taškami odlétá časným ranním letadlem rovnou do suchohumorného Londýna zahaleného v podzimní ranní mlze. A se stejnou ranní mlhou si odnáší kufry do hotelu.

catch the right flight

09:00
Díky své lukrativní práci a velice vstřícným a bohatým šéfům byla nejspolehlivější asistenka vyslána na londýnskou konferenci zastupovat šéfy v nudných hodinkách, zapsat si pár zbytečných poznámek, vypít si cizokrajnou kávu a stát se ozdobou a připomínkou této lukrativní firmy (především je-li oblečena natolik, aby byla sladkou zářivou zapamatovatelnou tečkou).
conf.
12:00
Po drobné konferenci se venku samozřejmě zcela nečekaně udělalo poměrně překrásné počasí a zcela nečekaně také letadlo domů odlétá až v pozdních večerních hodinách. Co se dá dělat v Londýně celé odpoledne? Jistě, stačí si obléct pohodlné boty, vzít si správnou tašku, zamluvit si osobního nosiče a navštívit Cath Kidstonovou. A pak si jen užívat radost z nakoupených zbytečností.


Kid.Kids.Kidston.


16:00
Má druhá já je samotřejmě chtivé povahy, takže nenavštívila pouze Cath, ale odbočkou i přes Harrods, což zabralo trošičku času. Každopádně, Sheraton je odtud jen několik metrů (a není divu, nejlepší asistentka si zaslouží nejlepší luxus, tudíž celý jeden den je pokoj v pětihvězdičkové oáze pro poutníky zcela a jen její a to i se všemi službami a byl by hřích všechny je nevyužít!)
Sheraton

02:00
A po dlouze nekonečném letu domů konečně v pelíšku. S hřejivým pocitem v hrudi, dvěma polštáři, co voní londýnskou novoutou pod hlavou a nějakou tou uspávající hudbou v uších ti má milá Šípková Růženko přeju dobrou noc...
sleeping beauty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | 22. září 2011 v 10:08 | Reagovat

Proti těm botám z devátý ranní bych neprotestovala. 10 000,- - 12 000,- ? :D

2 Vlaštovka Vlaštovka | 23. září 2011 v 10:48 | Reagovat

Hele trefa, 12 075,- rovných :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama