Happy New Year

19. prosince 2011 v 16:01 | Vlaštovka |  V šatně
Ze života mé druhé lepší já...
Stýskalo se mi. Po ní. Po mé druhé imaginární já s bezchybným životem, namalovaným štětcem jednoho z optimisticky žijících malířů. Po její snové bezstarostnosti a pohádkovém opiu přepracované mysli. Dny v týdnu zevšednily a ztratily pro mě prozatím lesk, vánoční den jsem si taky odbyla, a tak mi zbyl už jen poslední den v roce. Začínal by klasicky. Probuzením do slunného, zasněženého dne s nemálo barevnou náladou a chutí do života. V rámci ledových dní, co se blíží, je třeba podpořit se trochou energie. Ne BeBe. Energií! MoooPřijde mi, že přípravy na nový nastupující rok se vždy z pěti hodin scucnou do pěti minut a pořád se někam chvátá a pořád se něco nestíhá. Jistěže má milá to stíhá s přehledem a vlastně si ještě vybírá program. Protože nabídky jsou lákavé. Velice, ale velice městský večírek, kde luxusní koktejly budou protékat po litrech, kde se sejde horda přátel a horda přátel.
L.E.

Nebo kulturně a exoticky založený maškarní bál v nejkrásnějším společenském sále. Obklopena ženami v jedinečných róbách, obklopena drahým šampaňským, neznámými ve škraboškách, kde nikdo nezná nikoho a mluví se jen očima a plnými rty.
Masquerade
Vlastně, letos bych se rozhodla já za ni. Všechny ty luxusem čišící akce bych nechala daleko za sebou, zabalila jednu příruční tašku, narazila kulicha a palčáky...
snow trip
...narazila sněhule a palčáky a odjela na zapadanou chatu hluboko v lese, zatopila si v krbu...
Real year
...vzala si to neměkčejší a nejhezčí oblečení ze skříně, obklopila se vnitřním klidem, láhví dobrého vínka a miskou voňavého horkého popcornu a vkročila do nového roku tak, jak bych si sama přála, a ne tak, jak to v dnešní době vyžadují tradice - natolik ožralá, že bych nedokázala ani spočítat těch dvanáct odbytí na kostelních hodinách a ani bych nevěděla, komu vlastně dávám svůj novoroční polibek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama