Primadona

20. července 2012 v 13:38 | Vlaštovka |  Ze života v ptačím hnízdě
Primadony, domýšlivky, namyšlené holky, co musí být stále středem pozornosti. Jsou to nány, ale beztak mě ten jejich svět zajímá, fascinuje a nutí mě občas jim závidět (ne jejich možnosti, jen konto, ze kterého si mohou koupit Laboutinky). Zajímá mě, co se jim honí hlavou, zda jim některé věci připadají víc důležité než ostatní a zda mají nějakou normální kamarádku a co ta si o nich asi myslí. Co asi poslouchají za hudbu ve sluchátkách, že sebou hází jako v epileptickém záchvatu. Kolik můžou utratit v soláriu za tu odpornou mrkvovou barvu, která se na nich vytvoří (a dvakrát tolik, jsou-li zrzavé - od přírody).
Pro dnešek jsem prudce inspirována playlistem jedné zpěvačky, co se tak cítí na tři minuty z nového alba (obzvlášť se mi líbí ta pasáž, kde se zpívá Mohl bys pro mě něco udělat? Mohl bys mi koupit diamantový prsten? a pak ta další, Jsem královna krásy na stříbrném plátně, žiju si život jako ve snu, vím, že mám velké ego a opravu nevím, proč je to takový problém).
Asi bych si chtěla vyzkoušet, být primadonou aspoň jeden den - a ano, je mi jasné, že ten první den by se mi neskutečně líbil a neviděla bych žádná negativa - proto by bylo nutné naordinovat tuhle zvídavou terapii aspoň na měsíc. Ale bojím se, že bych pořád ta negativa neviděla - tak jako je nikdy nevidí ony. Jako mladé ženy, co stojíme nohama pevně na zemi, vyděláváme mizerné platy, to vidět můžeme, ale která z nás by si to nevyzkoušela. Dostat to, co chceme, protože o to požádáme - ne proto, že si to zasloužíme.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loreen Loreen | Web | 20. července 2012 v 13:50 | Reagovat

Ahoj. Pokiaľ ťa už nudia obyčajné RPG hry zo sveta ľudí, a chceš vyskúšať niečo nové, navštív našu stránku. Naša nová RPG hra StrangeTown je o prekliatom mestečku, v ktorom žijú s ľudmi aj rôzne príšery. Je iba na tebe, či sa staneš upírom, morskou pannou, čarodejnicou alebo mnohými dalšími. Uvítame nových hráčov rovnako ako tých skúsenejších :) StrangeTown sa na teba teší :)

2 Vlaštovka Vlaštovka | 20. července 2012 v 14:15 | Reagovat

No ano, jistě. Miluju ty duchapřítomné komentáře, co vám pouze vykouzlí úsměv na tváři dokud si je nepřečtete!! Sakra, tohle je snad reklamní vývěska? Nezdá se mi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama