Spinning zdevastované začátečnice

5. prosince 2012 v 11:33 | Vlaštovka |  Krásou posedlá
Od minulého týdne se zadek uzdravil, už se mnou občas i promluví. Po schodech skáču jak avatar a dýchám docela pravidelně. A tak nevidím další důvod, proč se do toho neuvrtat znovu. (Pochopitelně, večer v 7 už ho uvidím trochu zřetelněji, ráno v 9 budu znovu tlouct hlavou do zdi. A opět si budu moct nalepit na zadek cedulku zdevastovaná začátečnice.)

Nicméně, od posledně jsem se poučila. Easytonky zůstanou ve skříni na lehké procházky - koupila jsem si nové boty! (Tu kauzu, kdy jsem přišla do specializované sportovní prodejny a věnoval se mi prodavač, oblečený Reebokem od hlavy až k patě, se mi chce zmínit jen oklikou. Po tom, co jsem vyslovila slovo spinning, na mě koukal jako na debila a u stejně vypadající kolegyně se ujistil, jestli je to chození po pásu nebo druh jógy. A tak jsem specializovanou prodejnu opustila a koupila si botky o pár obchodů vedle se slevou.)
Tu vtipnou sportovní podprsenku, co připlácne prsa k tělu a dekolt se zmenší o dvě písmena, měli ve slevě taky. Vycpané cyklistické kalhoty mi půjčila maminka (díky tomu, kdo vymyslel elastická vlákna). Ručník na otírání potu - moc fajn věc. A pořádná sportovní láhev byla kupodivu taky doma ve skříni.

Jsem lépe vybavena, vím, co bude, mám pevnou gumičku do vlasů, gel na bolest a naučila jsem se viditelně vztyčit prostředníček na nekompromisní instruktory.


Spinning party vol. 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Christine *Christine | Web | 5. prosince 2012 v 14:17 | Reagovat

Musím dát palec hore (prostředníček ne, to není moc povzbuzující :D ) Hodně štěstí... já se nikdy podruhé k ničemu nedvážila co se týče devastování těla během nebo jakýmkoliv jiným pohybem :D

2 Zuzka Zuzka | E-mail | 6. prosince 2012 v 11:57 | Reagovat

Jen do toho sestro :) časem se to zlepší,  chce to jenom trénink, vim o čem mluvim ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama