Bež, lesem do borůvek

25. července 2013 v 16:32 | Vlaštovka |  Krásou posedlá
Myslím, že běhání se přeceňuje. Obzvlášť u nás, co máme víc kil, než je dovoleno.
Zběhlí běžci, dál nečtěte.

Čmajzla jsem mamině legíny, oprášila ty boty z éry spinningového nadšení, koupila si další sportovní podprsenku, nahrála si do mp3ky (jo,jo, někdo ji ještě používá) motivační songy z klipů, ve kterých pětiměsíční úsilí sfouknete za pět minut a ušila si čelenku. Čelenku! Taky jsem si k tomu vyzkoušela 30ti denní výzvu na pěkný zadek (nejsem si jistá, jestli funguje, pořád si připadám jako kobyla) a ploché břicho (ha,ha). A jedla jsem pravidelně.Začala jsem pěkně, poctivě, neflákala jsem se. Proběhla jsem vesnicí, zamířila do lesa, střídala běh s chůzí, abych neumřela na břišní křeč a doplňovala tekutiny. Na běh neexistuje lepší terén, než les. Nikde jinde neroste tolik borůvek, takže si nemůžete obarvit boty na fialovo. Nikde jinde taky není tolik větví a co jsem slyšela, jizvy na nohách jsou moc in! Taky nikde jinde nežije tolik krvelačných dravců jako komáři nebo mušky, kteří milují vaše zpocené tělo, létají kolem vás dokud se nezastavíte a pak se na vás vrhnou. Nikde jinde nemůžete skákat přes pařezy a chytat sluchátka, co vám při dopadu na povel vyletí z uší. A opravdu nikde jinde nemůžete mít infarkt z pejskaře, kterého neslyšíte a zjeví se za stromem, soucitně se na vás usměje, sjede vás očima a jde dál. V půlce kopce jsem měla velmi jasné pocity.


Večer jsem si vyléčila klouby, mažu si drápance, kontroluji nehýbající se váhu a lžu si do kapsy. Jsem cinická sebe sama mučící sadistka, zítra půjdu znovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adel Adel | Web | 25. července 2013 v 18:48 | Reagovat

Líbí se mi tvůj blog, je tu fajn. Challenge na zadek jsem dělala, prý to nic moc nedělá, přestala jsem v půlce. Běhat jsem musela přestat kvůli tetování a taky kvůli tomu, že mi psal na FB jeden úchyl. Štve mě to. Ale radši tlustá, než znásilněná, že.

2 Lady I. Lady I. | Web | 25. července 2013 v 19:38 | Reagovat

Alespoň ses k tomu dokopala, obdiv. :D Dodnes nechápu smysl bezcílného běhání prostě jen, aby se běhalo. Kdyby šlo aspoň o dobíhání autobusu nebo tak... :D

3 Vlaštovka Vlaštovka | 26. července 2013 v 8:59 | Reagovat

Radši tlustá než znásilněná. Má to něco do sebe...
A jak jsem se dočetla na všech obrázcích posedlých fitness zombie - běhám, protože můžu! :D Nicméně běh po lese, je dobrý trénink na běh na autobus mezi hordou ostatních cestujícíh. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama